LIKE WHOA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIKE WHOA


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Svetainė

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:00 pm

Svetainė Db_125931
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:12 pm

Ateina,atsisėda ant sofos,pasijungia tv ir minko telefoną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:12 pm

Išgirdęs tuksenimą į duris nustriksi prie durų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:20 pm

Ateina su Juli,išjungia tv greitai:
-Sėskis, - parodo į sofkutę,stalą,fotelį,grindis,klimą,liustrą,kitą fotelį ir žiūri like :))


Paskutinį kartą redagavo Dougie Poynter, Antr. 06 29, 2010 11:23 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:22 pm

- ai, aš ant sofkės atsisėsiu gal,-palinksi, atsisėda ant sofos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:23 pm

Atsisėda šalia Julės,išsišiepia:
-Norėsi gal ko? - kilsteli vieną antakį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:23 pm

- ai, kad ne turbūt,-pamąsto, šypsos
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:25 pm

-Soti? Nelaiminga? Laiminga? Nepatinka aplinka? Aš? Kilimas? Televizorius? Dar kasnors? - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:26 pm

prisimena visus klausimus, įkvepia,- soti, laiminga, viskas patinka, ypač tu,-palinksi, juokias
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:27 pm

-Aš? - išsišiepia kaip varlė iki ausų,pažiūri į Julę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:28 pm

- tu tu,-vis dar linksi, šypsos
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:32 pm

-Awww,kaip miela, - išsišiepęs žiūri į ją, dar palenkia galvą į šoną,kad patogiau būtų žiūrėti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:37 pm

- nieko labai mielo,-nusijuokia,- nu tai pasakok dabar, kaip gyveni?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:37 pm

-Tarkim.. - nusijuokia, - nu ką žinau.. nuobodžiai, - padūsauja,paverkšlena,tada apsiramina ir vėl žiūri į Jul, - o tu kaip?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:42 pm

- irgi panašiai,-atsidūsta,- o ko tu nuobodžiai?-žiūri į jį, nusišypso
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:42 pm

-Tavęs trūko? - nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:45 pm

- juokauji, ane?-šypsos
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 11:51 pm

-Panašu,kad juokaučiau? - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 12:33 am

- tikiuosi, kad nejuokauji, bet tiesiog taip keista tai girdėt,-šypsos
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 12:46 am

-Aišku,kad nejuokauju, - pažiūri į jos akutes išsišiepęs, - keista? Hm.. manyčiau daugelis vaikinų pasakytų tą patį, - vis dar šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 12:47 am

- čia tik tau taip atrodo, kad jie taip pasakytų,-nusijuokia,- toli gražu,-šypsos
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 12:48 am

-Tik jau nereikia.. manau pusė šio miesto vaikinų tau jaučia daugiau nei draugystę, - nusijuokia,žiūri į ją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 12:50 am

- nu iš kur tu žinai?-mandrai nusišypso,- aš taip nemanau,-pašeikina galva.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 12:51 am

-Nu nes vaikinas aš esu gi nu, - palinksi nusijuokdamas, - gal visgi norėsi kažko?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 12:53 am

- nyreikia man nieko,-šypsos,- man ir taip labai gerai,-linkteli
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LIKE WHOA :: Dougie Poynter-
Pereiti į: